Měřící přístroje pro ES 02.04.2016 22:07

 

Slevy na měřící přístroje

1.TESTO

 

Členové AES mohou nakupovat měřící přístroje firmy TESTO se slevou 10% s možností nákupu na splátky.

 

V letáku jsou uvedeny novinky v sortimentu: jubilejní sady analyzátorů spalin, nová řada termokamer a tzv. Chytré sondy +  standardní multifunkční přístroje testo 635, 435 a 480. 

 

Pro uplatnění slevy postačí, když se členové AES odkáží na akční leták a uvedou, že jsou členové AES.

 

2. SOLARCONTROLS

 

Členové AES mají možnost využít 15% slevy na nákup Wattrouterů, pokud uvedou, že jsou členy AES.

 

3. MRU

 

Členové AES mohou od června nově využívat další výhodné nabídky, tentokrát od firmy MRU, s.r.o., která nabízí analyzátory spalin (přenosné i stacionární), ale i další sofistikované přístroje. 

 

Sleva se vztahuje na kompletní sortiment přístrojů - na přístroj MRU Delta Smart 20%, na ostatní přístroje 15%. 

 

Pro uplatnění slevy postačí, když při objednávce uvedete, že jste členové AES.V předchozích letech jsme členům nabízeli slevy na nákup měřící techniky s těmito firmami:
 

Firma TESTO, s.r.o.  nabídla členům slevy na Analyzátory spalin Testo 330 a 320, přístroje pro vzduchotechniku Testo 435 a 480 a termovize Testo 875i a testo 882. Dále poskytla slevu 10% na veškerou měřící techniku.  Nákup bylo možno provést na splátky. Více viz www.testo.cz. 

Firma Wöhler Bohemia s.r.o.
nabídla slevu na veškeré produkty ve výši 10 % a produktové školení prodávaných přístrojů pro členy AES zdarma, technickou podporu pro členy AES zdarma, záruční i pozáruční servis. Výběr měřící techniky je uveden na www.woehler.cz

Firma SpektraVision s.r.o. nabídla pro členy nabídku bezplatné kontroly přístrojů před koncem záruční doby tak, aby případné závady byly včas a v záruční době opraveny. Výběr termovizní techniky a analyzátorů napětí je uveden na www.spektravision.cz.

Letáky ke stažení v pdf:

 

         Softwary ES, výpočetní pomůcky AES, dokumenty

Legislativa energetických dokumentů